SATIŞ SONRASI

JAGUAR CARE


Otomobiliniz fabrikadan çıktıktan sonra bile, yüksek kalitenin sağlanması için titizlikle takip edilir. Jaguar Care, aracınızı sorunsuz şekilde kullanabilmeniz için 3 yıl boyunca kilometre sınırı olmaksızın periyodik bakım sağlar. Motor Yağı, Yağ Filtresi, Hava Filtresi, Polen Filtresi, Yakıt Filtresi, Cam Yıkama Sıvısı, AdBlue, Fren Hidrolik Yağı, bakım işçiliği kapsam dahilinde bulunmakta olup, üreticinin belirlediği koşul ve km’lerde uygulanabilmektedir.

3 YIL PERİYODİK BAKIM

Düzenli kontroller otomobilin ilk yılından itibaren üç yıl boyunca eğitimli teknisyenlerimiz tarafından ek masraf olmadan gerçekleştirilir**. Aracın kilometre bilgisinden bağımsız olarak, tam olarak potansiyelini geliştirmesini ve en iyi performansı yakalamasını sağlıyoruz.

SİZİN İÇİN BURADAYIZ

İster arıza durumunda, ister kaza veya lastik arızası gibi küçük problemler yaşandığında Jaguar’ın sizi yolda bırakmayacağından emin olabilirsiniz.


**Bakım yönergelerine uyulmamasından kaynaklı aşınma veya arızalar sonucunda oluşan her türlü tamirat ve değişim masrafı hariçtir.